Regulamin Willi Weronika

HOME WILLA REGULAMIN

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem pobytu w naszym obiekcie. Liczymy na dobrą współpracę w kwestii jego przestrzegania, zapewni to wszystkim naszym Gościom spokojny i bezpieczny pobyt. A nam pozwoli zadbać o Państwa dobry wypoczynek.

 1. Pokój wynajmowany jest na doby.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przybycia i kończy się o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.
 3. Opłatę za pobyt należy uiścić gotówką w dniu przyjazdu po uprzednim okazaniu dowodu tożsamości.
 4. W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu (innym niż rezerwowany), opłata za cały pobytu nie ulega zmianie oraz nie podlega zwrotowi.
 5. W przypadku nie poinformowania nas o odwołaniu rezerwacji , zadatek nie podlega zwrotowi.
 6. W przypadku zgłaszanych przez Gościa chęci przedłużenia pobytu, Właściciel uwzględni życzenie w miarę posiadanych możliwości.
 7. Jeżeli Gość nie opuści pokoju do godziny 11.00, zostanie naliczona dodatkowa opłata. W przypadku kiedy, kontakt z Nim jest niemożliwy, Willa Weronika zastrzega sobie możliwość przeniesienia Jego rzeczy do innego pomieszczenia.
 8. W Willi Weronika obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 06.00.
 9. Zachowanie Gości nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Willa Weronika może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań Willi Weronika, w szczególności zapłaty za poniesione uszkodzenia oraz do opuszczenia terenu obiektu.
 10. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z Jego winy lub winy osób Go odwiedzających. Opiekun dziecka odpowiada za szkody wyrządzone przez dzieci .
 11. W przypadku zgubienia kluczy, koszt dorobienia kluczy wynosi 30 zł.
 12. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe w budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz świec. Papierosy palić można jedynie na balkonie lub na zewnątrz budynku.
 14. Korzystanie przez dzieci z placu zabaw (zjeżdżalnie, huśtawki, trampolina itp.) odbywa się jedynie pod opieką opiekunów. Willa Weronika nie ponosi odpowiedzialności za wypadki.
 15. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach lub miejscach ogólnodostępnych.
 16. Parking znajdujący się na terenie Willa Weronika jest bezpłatny niestrzeżony, dlatego nie ponosimy odpowiedzialności za kradzież lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa zamieszkującego w Willa Weronika.
 17. Nie odpowiadamy za sytuacje losowe, powstałe z przyczyn od nas niezależnych tj. przerwy w dostawie prądu lub wody, łącza internetowego, wi-fi itp.